Сучасна пральна машина з повністю автоматизованим процесом прання – справжня чарівниця. Вона здатна звести всі фізичні зусилля господарки до натискання 2-3 кнопок або повороту ручки.
Все інше машина зробить сама: визначить дозування води в залежності від завантаження машини; дозування миючого засобу; сама встановить потрібний нагрів води і підтримає оптимальну температуру в процесі прання; справить полоскання і віджимання випраної білизни.

Що стосується режиму віджимання, то багато господинь вважають, що максимальне число оборотів впливає на якість прання. Насправді, високе число оборотів при віджимі (понад 800) потрібно за умови, що білизна буде сушитися в сушильній машині. Якщо ж білизна буде сушитися на повітрі і особливо влітку, щоб воно не пересихало, число оборотів можна знизити. У багатьох машинах є два режими віджимання з більш високим і з низьким числом обертів.

У сучасних автоматичних пральних машинах передбачено регулювання швидкості обертання барабана при віджимі або плавно, або східчасто. Для делікатної білизни – знижені обороти, а для «важкого» – підвищені.

Найпростіші пральні машини мають програми:

– Прання виробів з бавовни,
– Прання виробів з синтетики (делікатне прання).

Дорожчі моделі включають додаткові режими делікатного прання:

– Прання виробів з вовни,
– Ручне прання вовни.
– Швидке прання – для слабозабрудненої білизни,
– Замочування, інтенсивне прання – для сильнозабрудненої білизни,
– Зупинка з водою в барабані – для білизни, яка не буде відразу розвішано сушитися, що дуже зручно, якщо ви хочете закінчити прання, наприклад, на наступний день.
– Половина завантаження – для обмеження кількості води при неповному завантаженні.
– Деякі можель обладнані і режимом сушіння.

У наших магазинах вибір пральних машин настільки величезний, що неважко і заплутатися в моделях, параметрах, характеристиках. Щоб вибрати пральну машину, яка дійсно буде вам хорошою помічницею, спочатку потрібно визначити обсяг прання у вашій родині.

Навряд чи варто сім’ї з 3-4 чоловік купувати машину великого обсягу. Мінімальна завантаження білизни в пральних машинах, які пропонують домашнім господаркам, 3 кілограми сухої білизни (це приблизно 2 підковдри, 3 простирадла і 3 наволочки).
Визначившись з обсягом, потрібно подумати, де ви її будете розміщувати, оскільки це дуже сильно впливає на вибір пральної машини. Зазвичай пральні машини намагаються розмістити у ванній, тому відразу потрібно пам’ятати, що повинна бути захищена від води електрична розетка і надійне заземлення.

Багато розміщують пральні машини в кухні. Це зручно, і дозволяє прати, займаючись іншими справами, доглядаючи за процесом. Але багато господинь вважають, що на кухні не місце пральних порошків і брудному білизні. Ідеальний варіант – спеціальна кімната або технічне приміщення, де можна встановити не лише пральну машину, а й влаштувати гладилку, і зберігання побутових засобів і пральних порошків.

Але про це багатьом, які живуть у типових квартирах, залишається тільки варто мріяти, а ванні кімнати невеликі за розміром, тому габарити вашої майбутньої пральної машини мають дуже важливе значення.

За габаритами пральні машини поділяють на три основних типи:

– Стандартні (повнорозмірні) – це машини висотою 85 см, шириною 60 см, глибиною не менше 58 см. Для їх розміщення потрібна більше вільного простору, але вони можуть мати максимальне завантаження до 7 кг.

– Вузькі – відрізняються від машин стандартних одним розміром – глибиною (до 40 см). Володіючи всіма перевагами стандартних машин (крім місткості), мають більше шансів поміститися на невеликій площі.

– Малогабаритні – їх розміри 67x50x40 см. Такі машини підходять для малих площ, і можлива їх установка під раковину у ванній, що є великим плюсом для невеликих сімей і для розміщення на обмеженій площі ванних кімнат.

Вибране вами місце для установки диктує не тільки габарити пральної машини, але і тип завантаження. Пральні машини випускаються двох видів завантаження білизни: бічний (фронтальною) і верхньої (вертикальною). Як правило, пральні машини з вертикальним завантаженням вузькі і глибокі, а машини з фронтальним завантаженням – широкі і менш глибокі. Відповідно, отвір для завантаження білизни в машинах з фронтальним завантаженням більш широке.

Кожен тип завантаження має свої плюси і мінуси. Так, закладати і виймати білизну зручніше з машини з верхньої (вертикальної) завантаженням. Крім того, її можна відкрити на будь-якому етапі прання. Але у такої машини не можна використовувати поверхню – на неї нічого не поставиш.

Машини з бічним завантаженням відкрити в процесі прання не можна до закінчення процесу прання, випрану білизну часто при виїмці падає на підлогу, незручно і закладати білизну, доводиться нахилятися. Але її поверхню можна використовувати, як стіл.

На що ще потрібно звернути увагу при покупці пральної машини?

– Бажано, щоб машина була забезпечена таймером. Це дозволить вам почати прання у зручний для вас час, заздалегідь заклавши білизну і миючий засіб.
– Матеріал бака краще вибирати з нержавіючої сталі або композитних матеріалів. Такий бак прослужить довше, ніж бак з емальованої сталі.
– Важливо, щоб програми або режими були зрозуміло зображені або доповнені підказками українською або російською мовою.
– Зверніть увагу на кут відкриття люка – зручніше 180 градусів, і щоб його ширина була достатня для завантаження-вивантаження об’ємних речей.
– Шум – важливий фактор, якщо машина стоїть у приміщенні, в якому люди проводять час (наприклад, кухня), або якщо у Вас є малі діти.
– Підключення та встановлення пральної машини краще доручити фахівцеві.
– Використовуйте для прання рекомендовані пральні порошки і миючі засоби.

Також добре виміряйте місце де має стояти майбутня пральна машина, трапляється що одна зі стінок тумбочки, або стіна між якими вона буде стояти може бути завужена у якомусь місці, тому слід переміряти ширину зверху, знизу і по середині, велике значення може мати глибина, а точніше врахування того що за пралкою можуть бути виступаючі об’єкти, такі як вилка увімкнена в розетку, труба, чи фільтр з краном які можуть бути змонтованні під час підключення пральної машинки.

Будь-яка, обрана вами пральна машина буде виконувати свою основну функцію – прати. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам вибрати таку модель, користуватися якою вам буде приємно і зручно, а наші спеціалісти при потребі завжди зможуть підключити її у Вашій оселі.

Коли Ви наважитесь на покупку пральної машини до Вашої уваги послуга підключення пральної машини Львів. Про послугу монтаж пралки Львів і яка ціна, можете дізнатись за телефонами: (098)-22-3-44-50, (063)-01-51-990.