Система трубопроводів, що з’єднуються з сантехприладами є внутрішньою каналізацією. В даний час складно уявити хоча б один сучасний будинок, який обходиться без систем внутрішньої каналізації. Головне призначення таких систем – збір стічних вод, а також – відведення їх з будівлі. Для пристрою систем внутрішньої каналізації все частіше застосовуються труби ПВХ.

Відмінні особливості ПВХ-труб

 

Такі труби володіють одним, дуже важливою якістю – це стійкість до впливу агресивних хімічних речовин, що містяться в стічних водах. Така якість забезпечує надійність, а також – довговічність систем внутрішньої каналізації, які виконані з полівінілхлориду. Крім усього іншого пвх-труби для каналізації володіють стійкістю до перепадів температур. Діапазон робочих температур трубопроводів ПВХ становить від-50оС до +70 оС.

 

У порівнянні з іншими видами пластикових труб, ПВХ труби для каналізації, окрім підвищеної хімічної стійкості, володіють низьким коефіцієнтом теплового розширення, що є ще одним фактором, який впливає на надійність труб для внутрішньої каналізації.

Переваги та переваги пвх-труб

 

Безсумнівно, одним з найважливіших переваг ПВХ труб для каналізації є те, що він відрізняється низькою горючістю в порівнянні з іншими видами полімерів, а крім того – схильністю до самозагасання.

 

Додаткова перевага внутрішньої каналізації ПВХ – високий рівень шумоізоляції. Усім мешканцям багатоповерхових будинків знайома проблема шуму в каналізаційних трубах. Справитися з ним якраз допомагає використання трубопроводів ПВХ, великою зручністю у використанні яких є низька теплопровідність, а крім цього – термостійкість.

Відмінності ПВХ труб для каналізації від інших

 

Виняткова довговічність ПВХ труб полягає в терміні служби, який може досягати 50 років. Сталеві труби, для порівняння, служать в 2-3 рази менше. Їх діаметр з часом зменшується, оскільки відкладається вапняний наліт і інші забруднення. З ПВХ трубами для каналізації такого не відбувається, більше того, такі труби з часом шліфуються і поверхня їх стає більш гладкою.

Залишити відповідь