На сьогоднішній день у продажі можна зустріти різні типи побутових фільтрів для води. Які існують типи фільтрів і які їхні недоліки чи переваги ми розкажемо нижче. Побутові фільтри для води поділяються на такі типи:

  • Глечикового типу
  • Насадки на кран
  • Проточні поруч з мийкою (настільні)
  • Проточні «під мийку»
  • Системи зворотного осмосу

Фільтри типу – “Глек”

Накопичувальний фільтр глечикового типу дуже простий у застосуванні. У верхню ємність набирається вода, яка під дією сили тяжіння просочується через картридж із сорбентом та переливається у нижню ємність. Один картридж може очистити 150-400 літрів води. Переваги: Фільтр даного типу простий у користуванні, оскільки не потребує спеціального підключення до водопроводу. Картридж у фільтрі кувшинного типу може очистити 150-400 літрів води і легко змінюється. Добре підходить для використання на дачі(не немає водопроводу), в офісі чи у комунальній квартирі. Недоліки: cтепінь очищення води трохи нижчий, ніж у фільтрах для води, які підключаються до водопроводу. Ще один недолік – це обмежений обсяг профільтрованої води, який дорівнює обсягу глечика, який зазвичай становить від 1 до 1,7 літра. У випадках коли вам потрібно води більше, доведеться наповнювати кувшин двічі.

Фільтри типу – насадки на кран

Фільтр для води такого типу це циліндр, який надівається безпосередньо на кран, а вода через нього проходить під тиском. Переваги: Фільтри насадки на кран мають малі габарити і низьку ціну. Такі фільтри знадобляться тим, хто часто подорожує. Недоліки:Для фільтра, що надягається на кран додатково потрібна ємність, у яку буде збиратися чиста вода. Через малу кількість сорбенту фільтри для води такого типу мають низьку продуктивність, яка приблизно становить всього 0,3-0,5 літра за хвилину. Після користування фільтром його весь час потрібно знімати з крану.

Фільтри  проточні, поруч з мийкою (настінні)

Фільтри цього типу мають середню продуктивність з очищення води. Ресурс картриджа невеликий, але вище ніж у глечикових (від 2-х до 4 місяців). Очищає воду від всіх механічних забруднень, хлору, пестицидів, видаляє запах і кольоровість води. Фільтруючий елемент – поліпропіленове волокно і активоване вугілля. Деякі виробники додають іони срібла та інші елементи що покращують якість фільтрування води. Фільтри настільні побутові встановлюються на кухонному прилавку поряд з мийкою і підключаються до крана за допомогою спеціального адаптера. Фільтри укомплектовані перехідниками для різних типів кранів. Ресурс до 1500 л.

Фільтри типу – проточні «під мийку»

Ці фільтри дають найбільш якісне очищення. Відрізняється високою продуктивністю і великим ресурсом роботи. Якісне очищення води, за рахунок набірних фільтрів. Очищає воду від всіх механічних забруднень, хлору, пестицидів, видаляє запах і кольоровість води. Зручний для застосування в родині 2 і більше осіб. Фільтри побутові вбудовані одно- двох-і триступінчаті з окремим краном для чистої питної води. Фільтри встановлюються під кухонною мийкою, а на кухонний прилавок виводиться лише елегантний кран для вже очищеної питної води. Фільтруючі елементи – набираються в залежності від потреби клієнта. В основному складається з декількох фільтрів: фільтр грубої очистки, активоване вугілля, пом’якшувач, обеззалізнювач і т.д. Чим більше ступенів фільтрації, тим якісніше очищення води. Ресурс таких фільтрів становить близько 3000 л.

Фільтри типу – зворотньоосмотичні

Передова система очистки води від механічних забруднень, пестицидів, хлору, бактеріального та мінерального забруднення. Перевагою осмотичних фільтрів є їх приховане розташування, під мийкою, а також якісно очищена вода, що за чистотою прирівнюється до талої води, відповідно не залишає накипу і що найважливіше абсолютно нешкідлива для Вашого здоров’я. Такі системи відрізняються за відсутністю або наявністю накопичувального баку ємністю близько 8-12 літрів, необхідного для акумулювання очищеної води, адже швидкість фільтрації є досить низька. Картриджі мають ресурс до – 3000 літрів. Останні моделі фільтрів цього типу все частіше можна знайти з мінералізаторами (що збагачують воду мікроелементами такими як: кальцій, магній, натрій і калій) і біокерамічними картриджами (які енергетизують воду, що у свою чергу сприяє метаболізму та покращенню кровообігу людини)   Ми розповіли які бувають фільтри, але остаточний вибір все-таки залишається за Вами. При виборі фільтру врахуйте Ваші особисті потреби у воді, тобто для сім’ї з двух людей може бути достатньо глекового фільтру, але якщо Ви звикли до комфорту або у Вас велика сім’я то необхідно робити вибір між двума останніми варіантами систем очистки.

Ми надіємся що змогли допомогти Вам з вибором фільтра для очистки води, а наші спеціалісти при потребі завжди зможуть підключити його у Вашій оселі чи офісі.

Коли Ви наважитесь на покупку фільтра до Вашої уваги послуга встановлення фільтра Львів. Про послугу монтаж фільтра Львів і яка ціна, можете дізнатись за телефонами: (098)-22-3-44-50, (063)-01-51-990.

Теґи: встановлення фільтра Львів, встановлення фільтра у Львові, встановлення фільтра по Львову, монтаж фільтра Львів, монтаж фільтра по Львову, монтаж фільтра у Львові, фільтр зворотнього осмосу встановити Львів, фільтр колба встановити у Львові, фільтри з краном встановити по Львову, заміна фільтруючих елементів у Львові, послуги з монтажу фільтрів Львів, послуги з монтажу фільтрів у Львові, послуги з монтажу фільтрів по Львову, послуги зі встановлення фільтрів Львів, фільтри для води встановлення, фільтри для води монтаж, фільтри для води встановлення Львів, фільтри для води встановлення по Львову, фільтри для води встановлення у Львові, фильтры для воды установка Львов, фільтри для води встановлення місто Львів.