З технологічної точки зору поліетиленові труби для каналізації практично нічим не відрізняються один від одного. Виробництво такої продукції налагоджено як на російських, так і зарубіжних підприємствах.

Поліетиленові труби для каналізації

 

Продукція даного типу передбачає використання методу екструзії. Технологічний цикл створення поліетиленових труб для каналізації складається з декількох операцій:

Витискування полімерного матеріалу з фільєри екструдера.

Подача безперервної трубчастої заготовки на калібруючу насадку.

Формування труб поліетиленових каналізаційних за заданими параметрами за допомогою матриці.

Охолодження вироби.

Упаковка, а також – маркування продукції.

Відмінності труб різних виробників

 

Всі відмінності каналізаційних поліетиленових труб зводяться до властивостей сировини, що використовується, рівнем контролю якості, а також ступеня автоматизації виробництва. Як правило, всі марки каналізаційних поліетиленових труб випускаються на сучасному обладнанні і являють собою вироби високої якості.

Переваги поліетиленових труб каналізації

 

Порівнювати поліетиленові труби можливе з традиційними чавунними, а також – сталевими елементами каналізаційних систем. Однак, всього лише поверхневий аналіз властивостей всіх типів труб, що використовуються для каналізаційних систем, говорить про явну перевагу поліетиленових труб. Це стосується і економічної вигоди.

 

Так, наприклад, трубопроводи, що виготовлені з поліетиленових елементів, не вимагають утеплення. При їх монтажі немає відсутня необхідність використання складного зварювального обладнання. Такі труби мають значно меншою вагою в порівнянні з металевими виробами. Це означає, що відсутня необхідність використання важкої підйомної техніки в процесі укладання.

 

Все перераховане виливається в економію, яка становить не менше десяти відсотків. У результаті при використанні даного матеріалу монтаж таких трубопроводів обходиться в 5-7 разів дешевше. Враховуючи суттєві масштаби робіт, такий підхід дозволяє зберегти сотні тисяч рублів без шкоди для працездатності та ефективності системи.

 

Крім того, труби поліетиленові мають невисоку базовою вартістю. Цим фактором і багатьма іншими пояснюється зросла популярність труб, якою вони користуються.

Сталеві оцинковані труби тривалий час використовувалися для внутрішнього водопостачання. Проте, з часом стало зрозуміло, що для проведення робіт потрібно принципово новий матеріал, який буде відрізнятися новим рівнем безпеки, а також – економічністю і комфортабельністю. Як вихід із ситуації вирішено було використовувати поліпропіленові труби для каналізації. Крім організації систем водопостачання поліпропіленові труби використовуються і в системах опалення, також нарощуються обсяги і виробництво поліпропіленових труб для кабелю.

 

Такі труби вже встигли себе відмінно зарекомендувати. Даний матеріал користується все більшим попитом.

Плюси використання пластикових каналізаційних і водопровідних труб

 

Безсумнівний плюс поліпропіленових труб для каналізації – їх довговічність. Термін служби пластикової труби пвх каналізаційної перевищує термін служби сталевих в кілька разів. Якщо ви отиті добре заощадити – правильним рішенням буде придбання труб з пластику. За умови правильної експлуатації поліпропіленові труби для каналізації прослужать вам більше 50 років. Поліпропіленові труби – надійне підмога на довгі роки, оскільки не скоро ще зажадають термінової заміни.

Залишити відповідь