Сталеві оцинковані труби тривалий час використовувалися для внутрішнього водопостачання. Проте, з часом стало зрозуміло, що для проведення робіт потрібно принципово новий матеріал, який буде відрізнятися новим рівнем безпеки, а також – економічністю і комфортабельністю. Як вихід із ситуації вирішено було використовувати поліпропіленові труби для каналізації. Крім організації систем водопостачання поліпропіленові труби використовуються і в системах опалення, також нарощуються обсяги і виробництво поліпропіленових труб для кабелю.

 

Такі труби вже встигли себе відмінно зарекомендувати. Даний матеріал користується все більшим попитом.

Плюси використання пластикових каналізаційних і водопровідних труб

 

Безсумнівний плюс поліпропіленових труб для каналізації – їх довговічність. Термін служби пластикової труби пвх каналізаційної перевищує термін служби сталевих в кілька разів. Якщо ви отиті добре заощадити – правильним рішенням буде придбання труб з пластику. За умови правильної експлуатації поліпропіленові труби для каналізації прослужать вам більше 50 років. Поліпропіленові труби – надійне підмога на довгі роки, оскільки не скоро ще зажадають термінової заміни.

 

Крім цього, важливим достоїнством поліпропіленових труб є відсутність корозії. Причина тому проста – полімери, з яких виготовляються труби ПВХ каналізаційні, не вступають в електрохімічні реакції. Подібна властивість поліпропіленових труб – ще один привід для придбання

 

Крім того, поліпропіленові труби відрізняє:

Здатність витримати багаторазове замерзання води всередині труб без зміни експлуатаційних характеристик. Каналізаційні труби не тріскаються, саме тому каналізація з поліпропіленових труб так популярна в даний час;

Низька теплопровідність;

Невелика вага;

Невисокий рівень шуму роботи. Такі труби не створюють зайвих звуків у квартирі;

Простота монтажу.

І, нарешті, можливість проведення зовнішньої і внутрішньої прокладки труб. Так, наприклад, каналізаційні труби, які прокладені у землі, не будуть руйнуватися під дією вологи та інших факторів.

Залишити відповідь