Незалежно від того, ким була спочатку прокладена каналізація, рано чи пізно з’являється проблема з засмічення. Щоб бути підготовленими до такої ситуації, запам’ятайте кілька простих правил.

Очищення каналізації, усунення засмічень

Якщо виникає засмічення, спробуйте його усунути «змійкою» через каналізацію. У випадку, якщо біля основи сифона є ревізія (спеціальний отвір закритий заглушкою або закручений кришкою), можна скористатись нею. Якщо її немає, демонтуйте сифон, і направте «змійку» або трос для прочищення каналізації в трубу. Далі слід повертати рукоятку «змійки» за годинниковою стрілкою, і, зачепившись за засмітчення, продовжувати повертати змійку, трос поступово витягуючи. Процедуру можна повторити декілька разів. Якщо у Вас немає тросу чи «змійку» і засмітчення не сильне можна прокачати каналізаційний отвір вантузом.

Очищення каналізації гідродинамікою

Найбільш поширеним обладнанням для прочищення каналізації в заміському будинку є гідродинамічне. Таке обладнання складається з насоса високого тиску, який оснащений різними насадками, що руйнують відкладення і видаляють їх з каналізаційних труб. Також існують пробивні насадки, якими ви можете скористатися для прочищення зовнішньої каналізації від застарілих пробок і засмічень. За допомогою донних насадок проводиться видалення з труб мулу, піску, шламу. Такі насадки широко використовуються, коли потрібно прочищення зливової каналізації.

 “Кріт” для прочищення каналізації

 Ще одним досить ефективним засобом для прочищення каналізації в квартирі є «Кріт», представлений в сухому або рідкому вигляді. Випускається «Кріт» з чітким і ясним призначенням – для очищення каналізаційних труб, які розташовані в квартирі. Застосовувати «Кріт» дуже просто. У сухому вигляді засіб засипається в ділянку каналізації з засмічень безпосередньо туди, де знаходиться брудна зливна вода. Пам’ятайте, що при використанні «Крота» в рідкому вигляді, його концентрація зменшується в момент змішування з брудною водою, і, як наслідок, засмічення не усувається.

З усього перерахованого явно випливає висновок: для того, щоб уникнути неприємних клопотів з прочищенням каналізаційної системи, необхідна систематична профілактика тих санітарно-технічних приладів, які до неї підключені раз на два роки. Якщо засмічення системи каналізації в квартирі часто повторюються, то це свідчить про те, що необхідна заміна каналізаційних труб на нові.

Якщо ж Вам не вдалося усунути засмітчення самостійно або Ви не бажаєте марнувати свій час пропонуємо замовити послугу – прочистка каналізації у Львові і Львівській області.

Послуга прочистка каналізації по Львову це максимально оперативний приїзд і професійне обладнання в руках майстрів своєї справи, яке забезпечить швидке усунення засмітчення.

Залишити відповідь