Коли всі роботи з фундаментом будинку вже закінчені, час від часу виникає необхідність виконати в бетоні будь-які отвори. Це може бути і канал для електрокабеля, і висновок комунікацій, і деякі декоративні функції. У цій статті ми пропонуємо поговорити про свердлінні отворів в бетоні.

Алмазне свердління отворів в бетоні – це сучасно!

 

Найбільш відомим і найоптимальнішим способом є алмазне свердління отворів в бетоні. Це швидко, зручно і безпечно. За допомогою алмазних коронок на інструменті виготовляють отвори і отвори і в бетоні, і в залізобетоні, і в різних інших будівельних матеріалах. Ці сучасні технології дозволять прорізати отвори дуже точні за розміром, при цьому вони не вимагають ніякої додаткової обробки і тут же можуть бути застосовані за своїм призначенням.

 

За допомогою алмазного свердління можна вирішувати дуже багато інженерно-будівельні завдання. Це і установка та сантехніки, і вентиляції, і будь-яких інших труб. Ще зовсім недавно недоступне і незнайоме, сьогодні алмазне свердління – необхідна деталь практично будь-якого будівництва. Обладнання для свердління отворів відносно просте: верстат для свердління отворів легкий і компактний. Його легко транспортувати, він простий в експлуатації, але при цьому володіє досить високо потужністю. Радує і те, що ціна алмазного свердління отворів на сьогоднішній день вже цілком адекватна. Стійка конструкції верстата має спеціальний розпірний гвинт для надійної фіксації в стелю. Важливими атрибутами установки свердління є покажчик центру майбутнього отвору і два вбудованих спиртових рівня.

 

Сьогодні алмазне свердління вважається абсолютно безпечною процедурою, яка вражає своєю ефективністю, практично повною відсутністю шуму і пилу, а найголовніше – точністю пророблених отворів.

Залишити відповідь