1Дренаж садової ділянки своїми руками | ВИКЛИК САНТЕХНІКА ЛЬВІВ | сантехнічні роботи Львів | сантехнік львів | сантехнічні послуги Львів | сантехник Львов | услуги сантехника Львов | сантехнічна служба | чистка каналізації | прочистка каналізації у Львові

Дренаж садової ділянки своїми руками

Дренаж – одна з головних складових комплексу заходів в рамках благоустрою садової ділянки. Дренаж ділянки – це не тільки заходи, які спрямовані на підвищення комфортабельності ділянки у вологу погоду і створення відповідних умов для життєдіяльності рослин. Дренаж садової ділянки проводиться також і з метою осушення надмірно зволоженого фундаменту розташованих на ділянці будівель.

Осушення ділянки, дренаж

 

Пристрій дренажу на ділянці необхідно, якщо на ділянці без видимих ​​причин гинуть рослини, а дощова і тала вода в окремих його місцях застоюється на кілька тижнів. Залежить зовнішній вигляд ділянки в чому від тих зелених насаджень, які на ньому ростуть. Чи будуть життєздатні рослини, висаджені на такій ділянці, в свою чергу, визначається виходячи зі стану грунту. В ідеалі грунт повинен бути родючим і добре зволоженою. Однак, такі грунти на садових ділянках – велика рідкість, особливо це стосується показника вологості.

 

Далі поговоримо про те, як зробити дренаж на ділянці і які бувають дренажні системи садових ділянок.

Коли необхідна дренажна система

 

Пристроєм зливової системи дренажу ми рекомендуємо займатися відразу ж після будівництва будинку. Призначення такої системи тому, що вона покликана відводити воду, що стікає з поверхні даху. Наявність система дренажу дозволяє забезпечити збереження вимощення і запобігти надмірне зволоження рослин на прилеглій до будинку території.

 

Крім цього створюючи дренаж ділянки своїми руками, не забудьте і про те, що необхідно створити підземні канали, по яких вода буде відводитися від будівель і здійснюватися пониження рівня грунтових вод. Вода в таких системах виводиться за межі ділянки або в спеціально обладнаний водоприймач.

 

Обсяг майбутніх дренажних робіт визначається за допомогою гідрологічної розвідки. Такі роботи передбачають обстеження грунту, визначення рівня залягання грунтових вод, оцінку рельєфу місцевості, а також – ряд інших заходів. В ідеалі займатися пристроєм дренажу садової ділянки краще на стадії ландшафтного проектування. Це дозволяє повністю приховати дренажні споруди, щоб вони не чинили впливу на естетичні достоїнства ландшафту.

Залишіть коментар

Call Now Button