виклик та послуги сантехніка львів
Якщо Ви є мешканцем Львова або навколишніх сіл і у Вас сталася проблема пов’язана з cантехнікою, або Ви просто Ви вирішили зробити ремонт чи щось замінити, тоді будемо раді Вам у цьому допомогти, адже послуги замовлені у нас – це запорука швидкої та головне професійно зробленої роботи.
Ціна мінімального замовлення на послугу виклик сантехніка по Львову складає 250 грн.  
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ САМЕ НАС?

galochka-check_16x16За наш професіоналізм

galochka-check_16x16

Оперативність

galochka-check_16x16

Пунктуальність

galochka-check_16x16

Більшість необхідних матеріалів у нас є з собою

galochka-check_16x16

Маємо весь необхідний інструмент

galochka-check_16x16

Великий досвід роботи у своїй спеціальності

У нас Ви можете замовити послуги де потрібен дрібний ремонт сантехніки Львів:
заміна катріджа;
прокладки;
крана;
сифону;
перепакування з’єднання;
витягування різьби з труби;
тощо.
До випадків де необхідна повна заміна труб в квартирі, заміна стояків в будинку, на підприємстві, встановлення систем опалення, встановлення або заміна унітазу, мийки, умивальника, ванни, душової кабіни, біде, гідробоксу, змішувача, рушникосушки (змієвика), батареї, підключення пральної машини, встановлення посудомийної машини, лічильників води (водомірів), фільтрів тонкої і грубої очитки води, бойлера, накопичувального баку,  газової (варильної) поверхні та плити, духовки та інше.
З послугою виклик сантехніка додому у Львові в нас Вам не доведеться очікувати майстра сантехніка протягом усього дня, а інколи і не один день як у ЖЕКу, або інших фірмах. Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося максимально точно вказати час приїзду. Наші майстри стараються мати з собою не тільки увесь необхідний інструмент, але і деталі, тому просимо максимально детально описати Вашу ситуацію, для як найшвидшого її вирішення. Якщо Вам необхідно викликати сантехніка у Львові і Ви не знаєте які матеріали Вам потрібні можете бути впевненні що матеріали придбані нашими майстрами є якісними.
Також у нас ви можете замовити послугу прочистка каналізації по Львову.

Залишити відповідь