Будь-якої всячини, яку ми викидаємо у відро для сміття, вистачає в кожному будинку. І харчових відходів у загальній купі мотлоху теж чимало. Ось чому деякі знавці без всяких сумнівів можуть вам порадити придбати подрібнювач харчових відходів, або, як його ще називають, діспозер.

Цілком можливо, що для когось це відразу здається незвичним, незручним, а тому хочеться знову всі скидати за звичкою у відерце. Але принадність діспозера в тому і полягає, що він робить непотрібним відро для сміття. І мішки для сміття, які швидко починають протікати, а в результаті підлоги на кухні і в передпокою виявляються прикрашені дуже неестетичними плямами.

Діспозер звільняє господарів від неприємної необхідності збирати харчові відходи. Мало того, ніякі недоїдки не будуть залучати всюдисущих тарганів. Не буде й поганого запаху. Ця велика проблема може бути вирішена, коли ви натиснете на кнопку подрібнювача.

Повірте, діспозери істотно скорочують обсяг сміття, яке ми виносимо з квартири. Він же рятує від необхідності дезінфекції сміттєвих відер і, відповідно, від всяких походів до контейнерному майданчику зі сміттям. Врахуйте, що діспозери гігієнічні і не дозволять на кухні розвиватися бактеріям і грибків.

А тепер трохи про те, як працює діспозер. Все дуже просто. Все, що залишилося після обіду, змивається в подрібнювач – змивається просто холодною водою з крана. Харчові відходи дуже швидко перемелюються. Процес цей, як запевняють всі, безпечний. Все тому, що ножі та леза для цього не використовуються. Та маса, яка вийшла після переробки, в черговий раз змивається потоком води, але тепер уже в каналізацію.

Подрібнювач харчових відходів по зубах самі різні відходи. На подив деяких, можна додати, що він успішно переробляє м’ясо, рибу і невеликі кістки. А крім цього, яєчну шкаралупу, фруктові та овочеві очищення, горіхи і багато іншого.

Всі подрібнювачі, які сьогодні пропонують вам на полицях магазинів, відповідають найвищим міжнародним стандартам якості. Причому цей товар не належить до категорії тих, що послужать рік-другий, а потім його викидай.

Як стверджують фахівці, подрібнювач слід купувати, виходячи з розрахунків, що він буде вам сумлінно служити мінімум 10 років. Для споживачів повідомляємо, що виріб повинен бути також сертифіковане на відповідність стандартам якості ISO 9001. Для них передбачені сертифікати відповідності всіх основних сертифікуючих органів світового класу на всі без виключення моделі подрібнювачів харчових відходів.

Подрібнювач харчових відходів – аж ніяк не новинка. Його винайшли у далекому 1927-му році. Але, як часто буває, від винаходу до масового впровадження інколи проходить чимало часу. Ось чому застосування діспозеров стало застосовуватися досить широко тільки в 50-х роках. Причиною тому стало одна обставина: ведення домашнього господарства вимагав якогось полегшення, щоб відпочивати після виснажливої ??роботи, а подрібнювач таку можливість надавав. У США, в країні, на яку ми дивимося, порівнюючи себе у всьому, зараз, наприклад, приблизно 80 відсотків нових будинків мають подрібнювачем у великому арсеналі домашньої побутової техніки.

Прилад цей вельми компактний. Він придатний як до кухонної тумбі, так і до мийки. І в російських господинь користується попитом. Спочатку це сприймалося, як щось екзотичне, а тепер вже стало для багатьох буденним. Варто подрібнювач, звичайно, пристойно. Проте коли починаєш ним користуватися, то розумієш, що на кухні без нього важко обійтися.

Краще все-таки його купити і обладнати кухню по-сучасному. Всього за 20-30 секунд можна перелопатити гору сміття. Виграш не тільки в тому, що ви позбавляєте себе від будь-якої метушні зі сміттям, а й у тому, що ви заощаджуєте дорогоцінний час.

Звертатися з подрібнювачем зможе кожен. Включаємо холодну воду. І подрібнювач – теж. У зливний отвір мийки скидаємо харчові відходи. Подрібнювач працює до тих пір, поки не буде почутий звук мотора і поточної води з крана. Вимикаємо прилад. На 15 секунд воду залишаємо включеною, навіть коли дроблення завершується. Ця операція потрібна для того, щоб промити діспозер і каналізацію.

Ми надіємся що змогли допомогти Вам з вибором подрібнювач харчових відходів, а наші спеціалісти при потребі завжди зможуть підключити його у Вашій кухні.

Якщо Ви надумали придбати або уже придбали діспозер пропонуємо Вам скористатись послугою підключення подрібнювача харчових відходів ( діспозера ) Львів. Про послугу монтаж подрібнювача харчових відходів, діспозера Львів і яка ціна, можете дізнатись за телефонами:

(098)-22-3-44-50, (063)-01-51-990

Теґи: як вибрати подрібнювача харчових відходів, діспозер?, підключення подрібнювача харчових відходів, діспозера у Львові, підключення подрібнювача харчових відходів, діспозера Львів, монтаж подрібнювача харчових відходів, діспозера у Львові, монтаж подрібнювача харчових відходів, діспозера по Львову, підключення подрібнювача харчових відходів, діспозера по Львову, монтаж подрібнювача харчових відходів, діспозера місто Львів, монтаж подрібнювача харчових відходів, діспозера м. Львів,  підключення подрібнювача харчових відходів, діспозера м. Львів, монтаж подрібнювача харчових відходів, діспозера Львів, монтаж подрібнювача харчових відходів, діспозера місто Львів.